Nízké splátky můžete čekat i u nebankovních hypoték. Možná se Vám to zdá překvapivé, ale je to pravda. Nebankovní hypotéky jsou určeny všem lidem, kteří mají normální měsíční příjem a potřebují rychle nějaké peníze navíc. Můžete s nimi vyřešit konsolidaci půjček, zaplatit exekuce, refinancovat hypotéku, doplatit jiné dluhy a mnoho dalšíhohttps://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky/.

čisté peníze

Peníze se dají použít jakýmkoliv způsobem

Nemusíte nutně platit jenom své vzniklé dluhy, ale můžete je využít i na koupi něčeho velkého, nebo na dovolenou či zařízení domácnosti. Můžete s nimi postavit dům nebo koupit dárky. Jedná se o bezúčelnou půjčku, takže peníze jsou jen a jen Vaše a můžete si s nimi nakládat jakýmkoliv způsobem. U každé hypotéky však musíte ručit nemovitostí!

déšť na okně

§ Nečekají Vás žádné poplatky předem!
§ Dostanete peníze až ve výšce sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti! Až 70%.
§ Splácet můžete od jednoho roku až na dlouhých 40 let.
§ U nás je samozřejmostí, že tolerujeme drobné záznamy v registrech.
§ Je možné pomoci s financováním i v případě exekucí.

Pokud Vás banka odmítne, je to často z toho důvodu, že máte špatný registr, což v praxi znamená, že jste zapsáni v registru dlužníků. Často také posuzují výši příjmu, takže pokud je nedostatečná, peníze zkrátka nedostanete. U nás se s tímto nesetkáme. Navíc se specializujeme na lidi, které banka odmítla. Takovíto žadatelé u nás vždy uspějí. Nebojte se i Vy kontaktovat naše finanční středisko. Rádi pomůžeme za jakékoliv situace.

věci na stolku

Jedinou podstatnou a důležitou součástí, na kterou se budeme ptát je pravidelné splácení. Pokud prokážete, že můžete měsíčně pravidelně splácet, pak nevidíme žádný problém, abyste peníze nemohli dostat. Přitom své příjmy můžete doložit velice jednoduše. Nebude to zbytečné zdržování ani papírování. Snažíme se co nejrychleji poskytnout peníze vždy každému klientu.