Jestli jste se rozhodli pro strávení dovolené v našich končinách a láká vás jižní Morava, není lepší možnost, než ubytování v Lednici v hotelu Galant.
Zmínku o zemanském sídle v Lednici, můžeme najít už z roku 1222. Od poloviny 13. století přešlo do majetku Lichenštejnů, který ho zveleboval a vlastnil až do roku 1945.
Od roku 1996 je zapsán na seznamu UNESCO.
Užijete si tu wellness, při kterých zapomenete na všechny starosti. Navštívit můžete moderní vířivou vanu, finskou saunu až pro 6 osob, infrasaunu a určitě si vyberete ze široké nabídky masáží.

postel s hnědým přehozem

Bydlet budete pár metrů od překrásného zámku Lednice.
Hoteloví hosté mají v létě vstup do hotelového bazénu zcela zdarma. Bazén je o velikosti 16×8 m, takže si můžete i zaplavat. O vaše bezpečí se stará vyškolený plavčík. Také si můžete odskočit k plážovému baru, kde si zakoupíte některou ze zmrzlin nebo nápojů. Ručníky i župany si zapůjčíte zdarma.
V nabídce jsou tři typy pokojů.
Standard:ubytování v příjemném zámeckém stylu s moderním vybavením
Deluxe:vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel; komfortní bydlení se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem
Rodinný:pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel; opět je zde samostatná ložnice a obývací pokoj.

žena vybírající si z jídelního lístku

Ve všech pokojích budete spát spokojeně jako miminko. Postele mají ergonomické matrace, povlečení je ze 100 % bavlny a polštáře mají antialergickou úpravu. Stejně tak všude je wifi, satelitní TV, vysoušeč vlasů a trezor.
Většina pokojů má krásný výhled na slepé rameno řeky Dyje.
Když jste na jižní Moravě, je snad povinností navštívit vinný sklep. Užijete si lahodná vína, pojíte jídla z naší vyhlášené kuchyně, čas vyplní cimbálová muzika.
Zahradní restauracimůžete navštívit jako ubytovaný host nebo jen jako turista procházející kolem. S chutí se zakousnete do grilovaného steaku, zeleninky nebo vyhlášených klobás z nedalekého řeznictví. Dát si můžete i nějakou hotovku či polévku. Za lokálnost, čerstvost a kvalitu ručíme vlastní hlavou.