Když se řekne kuchařský, nebo také číšnický rondon, myslí se tím součást pracovního oděvu kuchařů a kuchařek. Obléká se obvykle přes tričko, aby ochraňoval kuchařky a kuchaře při práci v kuchyni před spálením od vařícího oleje, nebo před popálením od rozpálených kuchyňských sporáků. Pokud milujete vaření i v domácnosti a klasická kuchařská zástěra pro vás není zrovna dostačující, je i pro vás takový kuchařský rondon vhodný, a to nemusíte být ani kuchař profesionál.

Kuchař

Nejkvalitnější kuchařské rondony pro kuchaře, ale i dámské rondony Apronista jsou v nabídce mnoha obchodů s pracovním oblečením pro profesionální kuchaře a kuchařky. Kvalita profesionálních rondonů pro kuchaře vám zajistí ochranu před vážnými popáleninami, které se vám mohou přihodit při různých činnostech v kuchyni, například při smažení řízků, anebo při pečení oblíbených makových buchet v troubě, či při pečení domácího křupavého chleba v peci. Všechny profesionální rondony pro kuchaře a kuchařky jsou vyrobeny z kvalitních a odolných směsových materiálů. I při častém praní a nošení si tyto rondony zachovávají svoji barvu a tvar. Kromě těchto předností jsou profesionální pánské a dámské rondony opatřené oboustrannou přední částí. Jako bonus mají tyto kvalitní rondony i větrací otvory, které zajišťují pohodlné a komfortní celodenní nošení.

Kuchařka

Mimo to jsou profesionální rondony pro kuchaře vybaveny zapínáním na patentky pro snadné, rychlé a pohodlné oblékání. Zadní část rondonu je ušita ze síťovinové látky, aby se zabránilo nadměrnému pocení při vykonávání rozličných prací. Dalšími důležitými prvky, které vytvářejí profesionální rondony pro kuchaře, jsou límeček do stojáčku, praktická kapsa na uložení potřebných věcí během prací a čtyři řady knoflíků, které se mohou navzájem měnit. Profesionální rondony pro kuchaře a kuchařku jsou vyráběny jak v klasické bílé barvě, tak i černé, ale i v dalších barevných odstínech.