Snad každé dítě je rádo, když se jeden den ve škole nemusí učit, ale když pro změnu jede někam ven s celou třídou a svou paní učitelkou na výlet. Vždy se moc těší, co zažijí, co hezkého uvidí, co se bude ten den dít, nebo jak to bude probíhat. Aby všechno klapalo tak, jak má, jsme zde my s našimi profesionálně připravenými programy, ze kterých si můžete vybírat. Máme předem připravenou nabídku různých výletů pro školy .Zabavíme tak nejmenší děti klidně v první nebo druhé třídě, ale také už ty větší, pro které máme zase připravené něco zcela jiného, z čeho můžete vybírat, aby se dobře bavili. Myslíme však i na ty největší, čili žáky druhého stupně a známe jejich požadavky. Proto je také možná u nás vybrat dokonce dvoudenní výlet, který jistě svým programem zaujme všechny.

Pestrý program znamená něco pro každého!

Ø Hurá ze školy, tak by se daly slovy popsat pocity dětí, které se sice možná rády učí, některé však nerady, ale všechny si mohou formou výletu odpočinout od učení.
Ø Díky našemu programu se nejenom baví, ale zároveň se naučí mnoho nových poznatků a získají tak spoustu informací.

Co je důležité?

– Program, který bude děti bavit
– Průvodce, který bude zkušený a bude přesně hlídat, co se bude dít, případně bude znát odpovědi na netečné otázky dětí.
– Praktická stránka –zde si děti v některých programech mohou všechno vyzkoušet. Zapojí se tak do dění a bude je to o to více bavit. Vyzkouší si jak se co dělá, ať také mají představu, jak je to složité či těžké nebo právě pro někoho jednoduché.

– Cesta, která nebude dlouhá – vždy se snažíme mít veškeré atrakce či programy pro děti blízko vedle sebe, abyste nemuseli nikam daleko a dlouho cestovat autobusem.
– Plánování do posledního detailu –Nechejte na nás celkovou přípravu. Jako učitelé si to mnohem více užijte a budete mít dokonale připravený program pro svou třídu i se všemi detaily.