Mít krásnou, zdravou a pevnou pleť i po oslavení pětadvacátých narozenin, po tom touží každá žena. Některá má štěstí a již se narodí s pletí porcelánové panenky bez pupínků a vrásek, některé ženy trápí občasné problémy a jiné se svou pletí celoživotně bojují a snaží se najít cokoliv, co by její vzhled zlepšilo. Problémy s pletí patří mezi velmi intimní a zásadní vlivy na vnímání sebe sama (a nejen u žen) a v případě dlouhého trvání mohou vést až k depresím a odmítání svého těla. Někdy s odchodem puberty mizí, někomu však bohužel zůstávají i v dospělosti.

Dokonalá pleť

Proto ženy věnují nesmírné množství času čtením knih, různých studií, kupování pleťových přípravků, doplňků stravy, zkoušení různých diet, masáží a kosmetických zákroků. U každého je příčina problémů jiná, může být psychická, hormonální, vlivem stravy či okolního prostředí, proto také způsoby řešení u každé pleti zafungují jinak. Dnes už ale poměrně známým doplňkem s klinicky prokázanými účinky je kolagen s vitamínem C. Již samotný kolagen je zázračným pomocníkem pro dobré fungování kloubů, vzhled vlasů a nehtů, při boji s akné, pro hladkou a napnutou pleť celého těla i jako prostředek zlepšení celkové tělesné energie. Funkčnost kolagenu se ale násobně stupňuje při jeho kombinaci s vitamínem C, který je i v jiných ohledech pro naše tělo nepostradatelný a Vy tak můžete zabít dvě mouchy jednou ranou.

S vitamínem C

Kolagen je k dostání ve formě tablet (zde jeho podíl ale bývá kvůli dalším přísadám a požadavku na velikost tablety nižší), tekuté podobě i jako prášek pro přípravu nápoje. Ať už si vyberete kteroukoliv z výše zmíněných variant, účinky této látky můžete pozorovat již po pár dnech používání. Navíc jej můžete bez obav používat dlouhodobě jako doplněk své běžné stravy, a když si jej zakoupíte ve velkých baleních, cena za krásnou pleť i tělo nebude nijak vysoká. Přečtěte si recenze, vyzkoušejte a uvidíte. Kolagen Vás jistě mile překvapí.