Technika a technické vymoženosti jsou stále perfektní a vyvíjejí se stále dál a dál. Mně se tohle líbí, protože všichni mi dáte samozřejmě za pravdu, že jakákoliv technika lidem mění život. A nejenom lidem, ale taky samozřejmě zvířatům. O tomhle bych vám klidně mohla povídat opravdu dlouhé hodiny, protože právě dokonalá technika našemu psovi zachránila život. Tedy sice nepřímo život, ale usnadnila mu jeho život. Protože našeho psa bohužel srazilo auto. Byli jsme z toho všichni velice nešťastní, ale jelikož to byl náš opravdu rodinný miláček a člen rodiny, takže jsme samozřejmě ho nenechali utratit, ale koupili jsme mu za třicet tisíc korun takový malý psí vozíček. Je už to zcela normální, že pejsci mívají taky vozíček. Jenomže v té době, kdy se nám to stalo, tak ten psí vozíček ještě nebyl tak moc populární, jak si třeba myslíte.

Veterinář nám zachránil psa.

Jenomže mě tohle vůbec nevadilo, protože ty peníze za člena rodiny opravdu stály. A opravdu jsem si nedokázala představit, že bych nechala utratit našeho svého miláčka jenom kvůli tomu, že nemohl chodit. Protože pejskovi bylo teprve pět let a jinak byl zdravý, akorát ochrnul na zadní nožičky. Takže díky technice, že vynalezla taky psí vozíček, který zvířatům usnadňuje život, náš rodinný pejsek a miláček žije. A jsme opravdu s přítelem rádi, že jsme to takhle vyřešili a opravdu nám není vůbec líto peněz, který jsme za něj dali.

Každý pes chce žít.

Proto taky bych chtěla doporučit všem, aby vždycky zvážili všechny možnosti a pořádně a v klidu si promysleli tu nejlepší možnost. Věřte mi, že i velké peníze se vyplatí za to, když investujete do němé tváře. Pokud ale i vy váháte o tom, jestli byste si vozíček, skvělý technický vynález, vašemu pejskovi pořídili, tak sama vám ho samozřejmě doporučuji. Navíc taky pejsek se na tom opravdu za chvilku naučí pohybovat a bude mít opět radost ze života.