Vyjít ven takzvaně „na prázdno“, snad ani není možné. Každý potřebuje mít u sebe několik nezbytností, které zabírají větší místo, než nám nabízí kapsy u kalhot. K ženám proto přirozeně patří kabelka, do které naskládají tolik důležitých věcí, kolik se do ní jen vejde. Existuje několik typů a samozřejmě velikostí, ale jedna z nich je vhodná na všechno a využije ji každá z vás.
kožená taška.jpg

Pohodlnost nadevše

Mít po ruce tašku, ve které hravě najdete vše, co rychle potřebujete vytáhnout a ještě k tomu, je manipulaci s ní tak pohodlná – to je k nezaplacení. Kabelka crossbody je sportovního typu a její praktičnost je bezkonkurenční.
Její předností je:
– nastavitelný řemínek, který si hodíte přes rameno
– velký prostor i pro větší obnos věcí
– užitečnost v podobě volných rukou
– efektivní ochrana proti krádeži
– pohodlné nošení
Tuto kabelku využijete na běžné činnosti, které denně absolvujete. Hodí se do práce, na nákup, na sport nebo i na večerní posezení s přáteli. Díky nošení přes rameno, je fantastická z toho hlediska, že se nemusíte starat o to, aby vám nesklouzla, ale držela na místě.
Budete tak i lépe chráněné proti možné krádeži, protože bude prakticky nemožné, aby si ji nějaký zloděj odcizil.
potřeby ženy.jpg

Pro maminky ideální řešení

Když se zaměříme na skupinu žen, které jsou maminkami, je právě tato kabelka pro ně naprosto bezkonkurenčním řešením, při hledání vhodné tašky. Disponuje velkým a uspořádaným prostorem, díky dlouhému řemínku dovolí mamince nést dítě v případě nouze i v ruce, bez toho, aby mu vadila kabelka a v neposlední řadě se hodí jak ke kočárku, tak na hřiště.
Každá máma potřebuje mít občas volné ruce a neřešit pořád to, že se musí starat ještě o tašku, ve které už tak nosí „první poslední“.A nejen z toho důvodu ji určitě ocení nejedna z nich, která zhodnotí to, jak je báječná po všech stránek. A bohatě jí bude stačit tato jedna!