Klobouky a čepice

Ať už bohémské se širokou krempou, stroze elegantní v pánském stylu nebo uvolněně sportovní v podobě klasické „bekovky“, pokrývky hlavy k vám přitáhnou zaručenou pozornost. Ne každý má k jejich nošení dostatek odvahy, i ty umírněnější kreace vám ale dodají žádoucí tajemný nádech. Léto k jejich nošení přímo vybízí, proč to tedy jednou nezkusit třeba se širokým slamákem a nebýt za femme fatale?
stojan na klobouky.jpg
Šátky

Nemusí vás právě bolet v krku, abyste si užila jejich nošení. Prodávají se v mnoha barevných variacích i tvarech a nosí se ve vlasech, místo pásku, na krku i kolem zápěstí. Stejně tolik existuje možností, jak je vázat – odvažte se a uvidíte, co takový kousek látky, šikovně uvázaný na krku, udělá s obyčejným tričkem.
Šperky

Není to jen zlato, co se lákavě třpytí a přitahuje pozornost. Výraznější náhrdelník může být základem outfitu stejně dobře jako značkové šaty, a to klidně za zlomek ceny. Pokud jde o šperky, je nutné dodržovat základní pravidlo – hlavně to nepřehnat. Především co se týká jejich množství. Je také nutné myslet na to, že čím víc ozdob se rozhodnete v tomto směru použít, tím „skromnější“ by měl být zbytek oblečení. V opačném případě hrozí jistá podobnost s pověstnými lehčími děvami.
Kabelky

Věčné a vděčné téma mnoha žen, předmět závisti i ryze praktická nezbytnost. Mnoho z nás bez nějakého toho zavazadla prakticky neopouští byt. A kolik že jich průměrná žena vlastně přesně potřebuje? Rozhodně hodně. Nebo raději ještě víc. I tady se samozřejmě cení originalita, ovšem ruku v ruce s precizním provedením a značkovou kvalitou.
žena na židli.jpg
Boty

Bot samozřejmě potřebujeme nejméně tolik jako kabelek, nejen vzhledem k ladění oblečení, ale i našemu pohodlí nebo třeba roční době. Chůze na podpatcích je totiž sice nesmírně sexy, strávit v takové obuvi celý den ovšem vyžaduje jisté sebezapření, nehledě na zdravotní rizika. Také boty můžeme buď sladit se zbytkem oblečení, nebo naopak vytvořit nápaditý kontrast. Ne nadarmo působí lodičky na jehlách tak smyslně ke smokingovému saku, co zkusit naopak šněrovací vojensky laděné boty k lolitkovským šatičkám?