Je nezpochybnitelnou pravdou, že člověk za tmy vidí daleko hůře než ve dne. Pokud tedy za tmy vůbec něco vidí, protože tato může být i vysloveně neproniknutelná. A když není vidět ani na krok, ba ani na špičku vlastního nosu, může lehce dojít k čemukoliv. Co nemusí být nejednou ani trochu příjemné, ba co naopak může být i vysloveně nebezpečné.
světla jaguáru

Nevidět je problematické v naprosté většině situací. K těm nejnebezpečnějším z nich patří chvíle, kdy člověk sedí za volantem automobilu. Protože tam snadno může zavinit nehodu sám, respektive se může stát obětí počínání někoho jiného. Stačí, když nevidí nebo není sám dobře vidět.

Aby k tomu nedošlo, je potřeba mít co nejkvalitnější reflektory a v nich co nejlepší zdroje světla. Například žárovky Osram H7, jež jsou pro maximálně bezpečnou jízdou tou nejdokonalejší nebo přinejmenším jednou z nejdokonalejších možností volby.

Pokud má tedy člověk-řidič rozum, je nasnadě, že by měl vyměnit své dosavadní tu lepší a tu horší žárovky v reflektorech svého vozu za ty před okamžikem zmíněné. Protože v tu chvíli uvidí na cestu lépe. A i vy určitě uvidíte lépe, a to i tehdy, kdy .

Protože hledat nápravu na nesprávném místě není rozumné, ba je to vyslovená ztráta času. Zatímco výměna žárovek za lepší je hračka.

Kvalitní světlo reflektorů je třeba zárukou toho, že se tolik neunavuje řidičův zrak. A je nad slunce a všechny žárovky jasné, že unavené oči nejsou tím, co řidič potřebuje. Právě naopak.
světla před autem

Je žádoucí, aby bylo světlo dostačující. Aby světelný kužel dosahoval co nejdále a byl co nejjasnější a barvou světla nejpřirozenější. To aby řidič stačil reagovat na vše, co se děje v prostoru, kam míří, a měl na takovou reakci co nejvíce času. A ne aby v reflektorech skomíraly nějaké imitace autožárovek, které navíc nijak dlouho nevydrží a doslouží klidně i v tom nejnevhodnějším okamžiku. Což ale problém právě Osram H7 není.

Protože ty svítí na cestu dokonale. A dost možná tím nejednou zachraňují majetky, ba i zdraví a životy.

A pokud nejste s právě těmito žárovkami spokojeni? Pak jsou tu jen dvě možná vysvětlení.

1) Jste slepí.

2) Měli byste si umýt extrémně zabahněné sklo u reflektorů.