Kdo by neznal toto krásné lidové rčení. Samozřejmě se nejvíce používalo tam, kde se nechtěl jíst určitý druh samotného pokrmu. Inu je to tak, někdo má holt rád vdolky a jiný holky. Nebojte se, pořekadla a přísloví nejsou hlavním tématem. To spíš ten hlad, který dokáže pěkně potrápit a to nejen kručením v břiše, ale zároveň nastaví naše tělo tak, že to si raději udělá pro příště zásoby, aby to nemuselo poslouchat. A problém nadváhy se začíná objevovat. Nahromaděné tuky se začnou posléze projevovat a to bezpochyby velmi nepříjemným způsobem. Otázkou je pak, jestli bychom se měli dále tohoto přísloví držet, když potřebujeme zredukovat svoji hmotnost.

bříško

Něco je špatně

Věčná chyba, která se stále opakuje dokola. Kručení a následně pocit hladu je součást hubnutí. To je skutečně chybná teorie. Aby naše tělo mohlo správně fungovat a odolávat například chuti na sladké nebo na nezdravé potraviny, tak je důležité si vždycky najít chvilku času na jídlo. Pravidelné stravování je totiž ta správná cesta a ne hladovění. Pokud tělo se začne hlásit o slovo, že má hlad a potřebuje doplnit palivo a energii, a my mu to odepřeme, tak máme na problém zaděláno. Organismus si poradí bez nás. Později se v klidu a možná i s dobrým pocitem, že jsme to vydrželi, najíme, ale ouha, neviditelná moc začne pracovat. Tělo i dobře zapamatovalo naše jednání a vše, co později sníme, si uloží v podobě tuků na horší časy.

voda

Jídlo je důležité

Jíst zdravě a pravidelně je jedna část, která je důležitá a druhá je pohyb. V prvním řadě bychom se neměli nikdy přejídat a jíst třeba v menších porcích. Pokud máme problémy s pocitem toho, že je to pro nás malá porce, možná není špatně tento pocit odstranit a v tom nám mohou pomoci ověřené přípravky , které pomohou vytvořit zdravý pocit sytosti. Ale pozor, bez správného přístupu ke stravování to fungovat nebude. Je třeba si uvědomit, že jídlo jako takové není nepřítel.