Někdy situace vyžaduje být nezávislý na dodávkách elektrické energie. Je to nutné v případech, kdy není možné využít rozvodnou síť, jak ji každý zná. O jaké případy se v tomto případě jedná?

70kVA ultrasilent

  • Výpadky elektrické energie = Může jít o živelnou pohromu nebo jakýkoliv důvod, který zapříčiní nemožnost odebírat energii z míst, kde je to běžné.
  • Absence rozvodné sítě = Nejčastější případ je ten, kdy je třeba napájet zařízení například na velkých plochách, kde není přípojka. Může jít o koncerty nebo jakékoliv jiné kulturní akce, které jsou spojené s většími odborné elektrické energie.

Potřeba nějakého záložního zdroje je zřejmá, avšak jak se postarat o zajištění potřebného zdroje? Ideálním řešením je využít pronájem těchto zařízení. Je to dostupnější, než si možná myslíte. Zařízení tohoto typu, nazývané jako záložní agregáty nebo centrály, jsou k dostání v nejrůznějších provedeních. Ty se odlišují od toho, jaké potřeby a nároky zákazník má. Je totiž velký rozdíl zajistit napájení malé chatce v zahrádkářské oblasti nebo velkému koncertu s mnoha výkonnými aparaturami. Jak však poznat, jaký zdroj potřebujete?

60kva-100kva

Ideální je zeptat se přímo specialistů

Protože i elektrocentrála v Olomouci musí splňovat určité nároky, měli byste vědět, co si vlastně chcete půjčit. To nejlépe zjistíte z výpočtů, zkušeností nebo tehdy, když si necháte poradit někým, kdo této oblasti rozumí. Specialisté, kteří se pronájmem zabývají již dlouhou dobu, tu jsou pro vás. Dokážou vám navrhnout řešení na míru, kdy promyslí nejenom standardní nároky na odběry elektrické energie, ale také budou počítat s určitými rezervami pro případ neočekávaných špiček. Je proto lepší svěřit své potřeby někomu, kdo se o ně s jistotou postará. Jen tak můžete mít stoprocentně jistotu, že nedojde k nějakému poklesu možného odběru a třeba i nehodě, která by vznikla z nemožnosti napájet veškerá potřebná zařízení.