Lidé denně pořizují desítky fotografií při téměř každé příležitosti. Co je k tomu vlastně vede? Touha zachytit okamžiky, které jsou neopakovatelné, něčím výjimečné, přinášející radost, smutek a vyvolávající vzpomínky na různé události a blízké osoby. Mnoho těchto narychlo a často i ne příliš kvalitně pořízených snímků ani nespatří fotografický papír a jsou po čase odsouzeny ke smazání. Pokud chcete významné události vašeho života zdokumentovat opravdu kvalitně svěřte tento úkol
, profesionálce s desetiletou praxí v oboru, která působí ve Zlíně a jeho blízkém okolí. Objektivy, položené na hromadě fotografií.jpgJejím oblíbeným tématem je focení rodinných portrétních snímků, ale velmi ráda pracuje i s nastávajícími maminkami a novorozenci, jejichž první snímky v takzvaném reportážním stylu vám pořídí už třetí den po narození dítěte v porodnici. Mohou být dle dohody v poslední dobou velmi žádaném černobílém, nebo barevném provedení. Pokud budete se službou spokojeni a využijete ji i později v průběhu růstu dítěte, nabízí fotografka slevu deset procent u třetí vaší návštěvy ve fotoateliéru. Pro starší děti se nabízí volba focení v ateliéru, ale ověřená praxe říká, že jsou daleko přirozenější a uvolněnější v exteriéru. K tomu velmi přispívají i rekvizity, jež velmi ovlivní celkovou atmosféru a náladu snímků.
Platí to i o dospělých, pro které jsou k zapůjčení šaty a módní doplňky a sezónní rekvizity, včetně úpravy vizáže.Žena-umělecky zachycená fotografie.jpg
Snímky lze zpracovat do klasických jednotlivých fotografií v různých formátech a rozměrech, nebo formou fotoknihy o deseti listech, obsahující dvacet fotografií z ateliéru, či exteriéru, upravených profesionální retuší.
Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým darováním kvalitně provedené fotografie od této kreativní a nápadité dámy, jejíž fotografie už potěšily mnoho spokojených klientů!