Dvě místnosti v malém bytě na sídlišti. Je to dostatečně pohodlné bydlení pro mladou rodinu se dvěma dětmi? Určitě ne! Každé z dětí bude zakrátko potřebovat nejen svůj prostor pro hraní, ale i prostor pro plnění školních povinností a klidný kout, kde se bude věnovat studijním povinnostem. A tak bychom v požadavcích na pohodlné bydlení mohli pokračovat dále. I vy potřebujete svůj pracovní stůl a místo, kde se můžete věnovat pracovním povinnostem, které bohužel musíte zčásti vyřídit i doma. A co teprve to vaření a připravování svačin pro celou rodinu ve velmi malé kuchyni? I vy byste si přáli prostornou kuchyňskou linku, a především pak jídelní stůl, kde by se u večeře mohla pohodlně sejít celá rodina, nebo byste dokonce
mohli pozvat ke stolu i vaše přátele.

obchod

Ano, tak byste si představovali své nové, příjemné bydlení. Samostatné pokojíky pro děti, menší pracovnu pro vás, a především společnou zónu, tvořenou velkou kuchyní, jídelnou a útulným obývacím pokojem. A pak si spočítáte těch mnoho miliónů, které byste museli mít na bankovním účtu, abyste mohli bydlet takto pohodlně. Zvažujete i možnost hypotečního úvěru, ale splácet bydlení třicet let?
Kdyby to tak šlo levněji! Samozřejmě, že to jde levněji. Hledejte heslo: prodej mobilní domy.

dům

Mobilní domy představují velmi nenákladnou variantu, jak bydlet rychle, moderně a přitom s malými náklady nejen na pořízení domu, ale i jeho pozemku, který nemusí být vymezen, jako stavební! A úspory ještě nekončí. Jsou dostupné i varianty, které vyžadují velmi nízké náklady na vytápění. Celoroční provoz takového domu vás bude stát třeba i méně, než jste platili za služby v bytě na sídlišti.
Interiéry mobilních domů jsou navrženy v souladu s moderními trendy a požadavky na pohodlné bydlení. Vaší rodině nebude uvnitř domu nic chybět!