Problémem, který bance brání v tom, aby vám pomohla, mohou být záznamy v registrech dlužníků nebo nízký příjem. Jedinou možností je kontaktovat některého nebankovního poskytovatele. Jediná možnost ale rozhodně neznamená, že by to byla možnost nevýhodná. V mnoha ohledech je rozhodně přijatelnější. Vše se vyřídí rychle a bez zbytečných otázek. Takzvaná americká hypotéka bez dokládání příjmů https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka_hypoteka/ je bezúčelová.

dohoda

  • Z jejího názvu vyplývá, že právě pro svá pozitiva je velice oblíbená v Americe.
  • Jistě v tom hraje velkou roli právě možnost použít peníze libovolným způsobem.

Žadatel může získat dva druhy úvěrů, které jsou spojené se zástavou nemovitosti.

  1. Podnikatelský.
  2. Spotřebitelský.

Americká hypotéka se rozděluje také do dvou skupin.

  1. Americké hypotéky VIP pro klienty s drobnou tolerancí záznamů v registrech dlužníků. V tomto případě je možné získat úrok od čtyř procent.
  2. Klasická americká nebankovní hypotéka s úrokem od sedmi procent. V tomto případě se dají tolerovat veškeré záznamy v registrech. Do čehož spadá i zesplatněný úvěr.

Z nemovitosti, kterou budete ručit, můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Doba splatnosti se dá prodloužit až na třicet let. Je tedy zřejmé, že splátky nebudou nikterak vysoké.

dolary

Rychlé a snadné vyřízení

U nebankovních poskytovatelů také odpadají poplatky předem a klient dokonce nehradí ani odhad nemovitosti. Úvěr je také možné kdykoliv splatit, a to bez jakýchkoliv poplatků. Stačí poslat on-line dvě fotografie nemovitosti zvenku a uvnitř ofotit každou místnost. Vyplnit formulář a pak jen několik hodin počkat na kontakt. Od té chvíle půjde vše přímo sedmimílovými kroky, které se nezastaví, dokud nebudete mít své finance na účtu. Nebudete muset dokonce chodit ani na pobočku. Jestliže máte zájem, přijede manažer přímo k vám.