Je čas pomalu vyměnit zimní bundy za jarní kabáty, sněhule a kozačky za pohodlné polobotky. Než oprášíte loňské modely, pojďme se společně podívat co bude letos na jaře in a do čeho se vyplatí investovat. Nebojte se trochu popustit uzdu fantazii a vyzkoušet něco nového. Rozzařte jarní dny za pomocí palety barev a naplno si užijte první sluneční paprsky!Buďte hvězdou

Obujte se do toho

Zujte kozačky a vyměňte je za pohodlné a stylové tenisky či kožené polobotky. Dají se kombinovat se vším a jsou nesmrtelné. Ať už se rozhodnete pro sukni, kalhoty nebo šaty, tuto obuv vynosíte ke všemu, a navíc dáte nohám vydechnout po zimě v kozačkách.

Háčkovaná nostalgie

Ne, neoblékejte se do svetru po babičce. Místo toho si pořiďte kvalitní kousek z dílen módních návrhářů, který letos opravdu vynosíte. Nosit se budou zejména šaty. Odhalte trochu kůže a polechtejte druhým fantazii.

Šortky, šortky a zase šortky!

Sáhněte místo dlouhých džínů po krátkých šortkách. Kombinujte s topy a mikinami s dlouhým rukávem a vytvořte tak dokonale vyrovnaný outfit. Můžete je podložit punčochami či legínami a doplnit vysokými botami. Navrstvěte si outfit podle sebe a stvořte něco nového.obchod s oblečením

Za podnikatelku

Oblékněte se do starého dobrého kostýmku a vyražte do ulic jako profesionálka. Nezůstávejte v ústraní s jednoduchými vzory a poohlédněte se po kostkách, proužcích či zajímavých barvách. Nebojte se vyčnívat a užijte si originalitu. Nezapomeňte na doplňky a kvalitní boty. Zainvestujte klidně do designových kousků, které vám vydrží a skvěle sednou téměř ke každému outfitu. Odměňte se například na den žen a vyberte si z dokonalých kousků, které navíc seženete se slevou.
Buďte svá! Inspirujte se on-line nebo v módním magazínu a rozšiřte své obzory. Móda je umění a vy můžete být její součástí. Přistupujte k ní s láskou a vytvářejte společně každý den něco úplně jiného. A pamatujte! Zdravé sebevědomí dodá každému modelu sílu.