Předpokládám, že je opravdu hodně lidí, kteří si přeje mít opravdu krásný a zářivých úsměv. A kdo by nechtěl? A ani já nejsem výjimka. Ale nebylo tomu tak vždycky. Protože když mi ještě bylo tak deset nebo dvanáct let, tak jsem měla úplně odpor chodit k zubaři. Já jsem se ho totiž toho bála. A řekněte mi, které dítě by se toho nebálo, kdyby chodilo pravidelně k zubaři a vždycky to bolelo? I když jsem už měla druhé zuby, tak jsem tam už měla dva kazy. A nebylo tím, že jsem se nečistila zuby. A bohužel to bylo asi nějaké dědičné, protože já jsem si kolikrát čistila zuby i třikrát týdně.

Zuby musí být zdravé.

Takže mi to opravdu hodně vadilo a potom jsem měla veliký odporu k zubaři, protože jsem se toho bála. A když jsem potom byla starší, tak jsem začala navštěvovat jinou stomatologii. A to přímo stomatologii v Praze, protože jsem se dozvěděla, že moje kamarádka také chodí k stomatologovi v Praze, kde je úplně spokojená. Takže jsem si řekla, že když tam spokojená moje kamarádka, že by se mi tam mohlo líbit také Více informací jsem se o této stomatologii v Praze dozvěděla na webové stránce clinicplus.cz, kde opravdu mnoho informací a také se tam můžete dozvědět spoustu rad a tipů, jak pečovat o svůj chrup.

Chci bílý úsměv.

Mně se tohle opravdu moc líbilo, protože já sama jsem chtěla mít krásné zuby. Také jsem se dokonce s panem stomatologem domluvila na tom, že bych si chtěla nechat vybělit zuby, což prý docela byl dobrý nápad. Moje zuby už nejsou dokonalé, protože jsem přestala kouřit a stále ty zuby mají takový nažloutlý odstín, což si vůbec nepřeji a chtěla bych to změnit. Takže se také nemusíte bát toho, že byste tam nedostali radu, kterou potřebujete. Nemusíte se bát. Ani to nebolí. Stačí, když se také v první řadě budete o svůj chrup pečlivě starat. Protože ve stomatologii v Praze budete jako v bavlnce.