Potřebujete nutně a za dobrou cenu si půjčit dodávku, která vás nenechá ve štychu ať už se jedná o stěhování nebo snad o převezení těžkých věcí? Jste v situaci kdy nutně potřebujete přestěhovat a vše už máte připravené, ale hodila by se vám dodávka? A co ta naše, kterou si můžete půjčit za skvělou cenu? Nebo jen chcete převést i jiné věci? Jsme jednička na trhu konkurence, protože naše ceny ocení ne jeden náročný zákazník. Ale co vám vlastně můžeme nabídnout? Pokud za den najedete do 500 km tak vám není napočítána žádná cena navíc.

auto

Nemusíte jezdit po okreskách, ale s naší dodávkou se v klidu a bez strachu můžete vydat i na dálnici jak v ČR tak na Slovensko, protože máte dálniční známku. Pravidelný servis jakým se o naše vozidla staráme vám zaručí klidný spánek. Nebo si snad netroufáte na cestu sami? A nesehnali jste řidiče, který by vám to odřídil? Tak takovou službu vám můžeme nabídnout ihned, protože si můžete zapůjčit vozidlo i s naším řidičem. Naše služby nemusí, ale využít jen fyzická osoba, ale také právnická. Proto už nikde nehledejte, protože lepší servis a cenu jinde nenajdete. Nebo by se vám hodilo jen osobní auto? Pokud jste odpověděli, že ano tak tuto možnost nabízíme. Máme služby jak pro Prahu tak i pro Pardubice. Naše půjčovna dodávek vás v tom nenechá. Nemusíte se tedy bát, že koupíte zajíce v pytli, protože máme i Facebookové stránky. Na našich stránkách také najdete nejčastější dotazy.

auto

Navíc pro všechny naše zapůjčené vozy vám stačí klasický řidičský průkaz na osobní auto takže si nemusíte už lámat hlavu s tím jak to udělat. Jsme tu přeci pro vás a se vším vám rychle a hravě poradíme. Pakliže máte, ale stále dotaz, který jste na našich stránkách nenašli tak se nám zaručeně ozvěte. Jste odborníci ve své profesi a s námi se nemusíte naprosto ničeho bát. S námi vše zvládnete hravě a snadno. Nebo jednoduše zadejte svoje telefonní číslo a my se vám ozveme. Všem našim zákazníkům věnujete jedinečnou péči a každý je s námi opravdu spokojen. Těšíme se na vás již dnes.